Asha Sharma, de meest recente CEO van Xbox, heeft onlangs Bethesda bezocht om The Elder Scrolls 6 te zien. Echter waren voormalige medewerkers van het bedrijf op de hoogte van dit bezoek.
De CEO bezocht de studio om daar een live presentatie van The Elder Scrolls 6 te volgen. De subtitel wilde zij nog niet vrijgeven, aangezien ze het volgende op X plaatste:
Live playthrough of The Elder Scrolls VI: ******** this morning. The scale and grandeur are incredible. The story is even greater.
— ASHA (@asha_shar) August 11, 2026
Als ze tijd heeft gehad om naar buiten te kijken, zal haar een mega grote rat zijn opgevallen. Deze werd door de OneBGS, de Bethesda Game Studios Union, en leden van de Communication Workers of America neergezet vanwege de recente ontslagen binnen het bedrijf. Daarnaast werden er honderden rode vlaggen neergezet en dat staat symbool aan de honderden medewerkers die door Xbox zijn ontslagen.

In een reactie meldde een van de demonstranten het volgende:
“We komen in actie om deze ontslagen tegen te gaan, niet alleen om ervoor te zorgen dat de getroffen Xbox-ontwikkelaars en -testers eerlijk worden behandeld, maar ook om ons bedrijf en gamestudio’s overal ter wereld eraan te herinneren dat dit soort ontslagen niet langer kunnen doorgaan.
Als de leiding van Microsoft niet de moed heeft om te doen wat goed is voor onze studio’s, zodat ze de best mogelijke games kunnen maken, dan is het aan ons om voor elkaar op te komen en de toekomst van onze carrières en de game-industrie te beschermen.”