Nacon heeft laten weten de licentie voor de WRC-games weer in handen te hebben. Dit nadat EA enkele weken geleden liet weten de WRC-games “voorlopig” niet meer te zullen maken.
Nacon heeft de licentie van de reeks vanaf 2027 tot 2032 in handen en daarmee lijkt de weg voor Kylotonn Racing weer helemaal open om een nieuwe game in de WRC-reeks te kunnen maken.
In een verklaring laat Nacon het volgende weten:
“Als onderdeel van deze strategische samenwerking start NACON met de ontwikkeling van een gloednieuwe WRC-gameserie, met als doel een meeslepende ervaring te bieden die de realiteit van het kampioenschap getrouw weergeeft en voldoet aan de verwachtingen van zowel rallyliefhebbers als nieuwe spelers.
De games bevatten onder andere de officiële rally’s, voertuigen, teams, coureurs en sponsors, naast de vele verwachte contentelementen. Dit project vertegenwoordigt een complete reboot van de franchise, gebaseerd op een geheel nieuwe visie, en markeert een ambitieus nieuw hoofdstuk in de ontwikkeling van het merk.”
Nacon is dus geen vreemde wat WRC-games bekend. Voor EA de licentie in handen kreeg, bracht het bedrijf onder andere WRC 10 en WRC Generations uit. Deze games combineerde het racen van de diverse tracks met het managen van je eigen team. Zijn jullie blij dat de licentie weer in bekende handen is?